Olymp Luxor Modern Fit – tmavě modrá košile se světle modrým vnitřním límcem - prodloužený rukáv

Olymp Luxor Modern Fit – tmavě modrá košile se světle modrým vnitřním límcem - prodloužený rukáv
Běžná cena s DPH 2 090 Kč 1 490 KčUšetříte600 Kč 29 %
Když objednám nyní, zboží obdržím: úterý 18. května

Obecně o košilích Olymp

Základní charakteristika

Košile Olymp jsou v posledních letech nejrychleji rostoucí značkou košil v Evropě. Firma Olymp byla založena v roce 1951 v Německu rodinou Beznerů a dodnes je rodinným podnikem. To ji umožňuje držet se své filozofie vyrábět špičkové košile a nedělat přitom kompromisy.

Kvalita je základ košil Olymp

Od svého založení pracuje Olymp s cílem vyrábět a nabízet kvalitní výrobky, které budou pro ostatní značky příkladem. Košile Olymp se po celou dobu vyznačují vysokým důrazem na kvalitu použitého materiálu, kvalitu zpracování, vynikající komfort při nošení a vynikající poměr mezi cenou a kvalitou. Velký důraz klade Olymp také na módnost svých kolekcí a snaží se určovat módní trendy.

Košile Olymp se vyrábějí v Evropě, největší výrobní závod se nachází v Bulharsku.

Proč si vybrat košili Olymp 

Košile Olymp se při nošení nemačkají a po vyprání je není potřeba žehlit. Stačí pouze pověsit na ramínko, zapnout knoflík na límci a ráno je košile připravena v perfektním stavu. Díky vysoce kvalitnímu materiálu a nežehlivé úpravě zůstane košile v perfektním stavu po celý den.

Košile Olymp se velmi komfortně nosí a je příjemná na dotek. Špičkový materiál a velmi kvalitní zpracování poznáte na sobě nejen vy sami, ale i vaše okolí. Košile Olymp velmi dobře vypadají a padnou.

 

O této košili Olymp Modern Fit

Materiál košile

Materiál košile Olymp je ze 100% vysoce kvalitní bavlny. Druh tkaniny je Popelin (popelín) což představuje hladký a odolný materiál. Košile je velice příjemná na dotek i na nošení. Materiál košile je nežehlivý.

Střih košile 

Košile je z řady Luxor Modern Fit (dříve označovaná jako Slim line) – tj. vyštíhlený, zúžený střih s vybranými boky, který se hodí k normální postavě.

Límec košile

Límec košile je tzv. Kent.

Kapsička

Košile má náprsní kapsičku.

Délka rukávu a košile

Košile má dlouhý rukáv v prodloužené délce 69 cm. (Měří se od ramenního švu po konec manžety.) Je tedy vhodná pro nadprůměrně vysoké muže (cca od 188 cm).

Délka košile se liší podle velikostí. Konkrétní údaj naleznete v tabulce velikostí - ta je zobrazena jako poslední obrázek v pořadí nebo ve spodní části každé stránky v sekci Tabulka velikostí.

Barva a provedení košile

Košile je tmavě modrá. Košile má vnitřní límec a manžetu se světle modrými horizontálními proužky. Košile má ve spodní části vnitřního límce úzký tmavě modrý proužek, který je zakončen červeným lemem. Vnitřní légu zdobí úzké proužky v červené, tmavomodré a světle modré barvě. Celek dotváří elegantní dvojbarevné knoflíčky, které krásně ladí k provedení košile. Košile je příkladem tradiční tmavomodré košile v moderním a zároveň elegantním designu.

Shrnutí - k čemu se košile hodí 

Košile je svou barvou a charakterem vhodná jako business casual košile, která se nosí k saku či obleku bez kravaty. Stejně dobře bude vypadat k černým samostatným kalhotám.