Slim kravata Olymp - černá s bílými vetkanými puntíky

Slim kravata Olymp - černá s bílými vetkanými puntíky
Běžná cena s DPH 1 190 Kč 890 KčUšetříte300 Kč 25 %
Když objednám nyní, zboží obdržím: čtvrtek 24. června

Kravaty Olymp - obecné informace

Firma Olymp byla založena v roce 1951 v Německu rodinou Beznerů a dodnes je rodinným podnikem. To ji umožňuje držet se své filozofie vyrábět špičkové výrobky a nedělat přitom kompromisy.

 

Od svého založení pracuje Olymp s cílem vyrábět a nabízet kvalitní výrobky, které budou pro ostatní značky příkladem. Košile, svetry, trička i kravaty Olymp se po celou dobu vyznačují vysokým důrazem na kvalitu použitého materiálu, kvalitu zpracování, vynikající komfort při nošení a vynikající poměr mezi cenou a kvalitou. Velký důraz klade Olymp také na módnost svých kolekcí a snaží se určovat módní trendy.

 

Kravaty Olymp se vyrábí pouze z vysoce kvalitního 100% hedvábí a jsou ošetřeny speciální nano úpravou pro odpuzování tvorby fleků a znečištění.

 

O této kravatě

Kravaty Olymp jsou stejně kvalitní jako její košile. Proto je kravata vyrobena pouze ze 100% hedvábí. Kravata má speciální povrchovou úpravu nano technologií, díky které odpuzuje fleky a znečištění.

 

Kravata patří do kategorie slim kravat o šířce 6 cm. Tyto slim kravaty tak patří do šatníku mužů, kteří respektují módní trendy.

 

Kravata je v černé barvě s drobným bílým vetkaným vzorem ve tvaru malých puntíků. Tento vzor spolu s drobnou horizontální strukturou dodává kravatě jemný lesk a elegantní akcent. 

 

Její nejčastější použití bude k bílé, šedé nebo antracitové společenské košili s oblekem či bez.