Pánské košile a svetry Olymp - informace o značce a sortimentu

Pánské košile a svetry Olymp

 

V tomto článku naleznete informace ke značce Olymp. 
Přejděte sem, chcete-li si prohlédnout nabídku pánských košil Olymp nebo svetrů z merino vlny Olymp.

 

Kvalitní pánské košile Olymp

Košile Olymp jsou příkladem toho, jak z ničeho postavit úspěšnou módní značku a přitom být věrný svým původním cílům nabízet kvalitní produkty za dobrou cenu.
Značka Olymp je oproti značce eterna v lecčem jiná. Je vnímána jako více dynamická, je více aktivní v marketingu, investuje do propagace.

V tom hlavním jsou ale košile Olymp stejné. Jsou synonymem pro vysoce kvalitní košile, které jsou nemačkavé a nežehlivé.


Tradice a úspěch košilí Olymp těží z kvalitního materiálu a zpracování

Košile Olymp se vyrábí od roku 1951, kdy byla stejnojmenná značka založena rodinou Beznerů v Bádensko-Würtembersku v Německu.

Košile Olymp jsou v posledním desetiletí nejrychleji rostoucí značkou pánských košil v Evropě a společně s košilemi eterna jsou nejprodávanější mezi nežehlivými košilemi obecně.


Košile Olymp postavily svůj úspěch na vysoké kvalitě materiálu a zpracování. Olymp nakupuje pro své košile bavlněnou tkaninu, která se vyrábí v Německu pouze z bavlny nejvyšší kvality.

 

Olymp získal jako jeden z mála výrobců oděvů na světě certifikát Oko-Tex-Standard 100, který je vyjádřením nejvyšší kvality a ekologičnosti výrobního procesu. Mimořádnou kvalitu ale poznáte hlavně přímo na sobě při každodenním nošení.

Olymp je v kvalitě nekompromisní. Důraz na kvalitu můžete sami posoudit z toho, jakou pozornost věnuje pečlivému a důkladnému ušití košile včetně detailů jako je například několikanásobné jištění při přišití knoflíčku. To, že se důraz na kvalitu vyplácí, je vidět z téměř neexistujících reklamací a neustále rostoucího zájmu zákazníků o tuto značku.

 

Sortiment Olymp

Pánské košile Olymp - tři hlavní řady

Nabízíme 3 základní řady košilí Olymp. Všechny mají společný kvalitní materiál i zpracování a jsou samozřejmě nežehlivé (řada Luxor) nebo snadno žehlivé (řada Level Five).

a) OLYMP Luxor Comfort Fit

 

Košile Olymp Luxor Comfort Fit se vyznačují pohodlným, rovným střihem. Jsou vhodné pro muže, kteří mají rádi volnou a pohodlnou košili. Mají na levé straně náprsní kapsičku s vyšitým logem Olymp ve stejné barvě jako je barva košile.

Košile Olymp Luxor Comfort Fit nabízíme s krátkým rukávem, s dlouhým rukávem a sprodlouženým rukávem.

 

b) OLYMP Luxor Modern Fit

Košile Luxor Modern Fit (dříve označovaná jako Luxor Slim line) mají moderní, vyštíhlený slim střih a osloví hlavně mladé muže, kteří mají rádi moderní vzhled. V závislosti na konkrétním provedení a modelu jsou buď s nebo bez náprsní kapsičky.

Košile Olymp Luxor Modern Fit nabízíme s krátkým rukávem, s dlouhým rukávem a sprodlouženým rukávem.

 

 

c) OLYMP Level Five

Košile Luxor Level Five mají zvlášť vyštíhlený (super slim) střih. Bavlněná tkanina obsahuje příměs strečového materiálu XLA (elastolefin), což košili dodává pružnost a vyšší komfortpři nošení. Řada Level Five se orientuje na mladé a štíhlé muže.

Košile nemá náprsní kapsičku. Košile Olymp Level Five nabízíme s dlouhým rukávem a sprodlouženým rukávem.


Svetry Olymp

Svetry Olymp jsou v sortimentu Olymp relativní novinkou. V roce 2010 Olymp koupil slavného výrobce pleteného zboží – firmu März z Mnichova. Firma März vyrábí košile od roku 1920 a je synonymem pro špičkové pletené výrobky.

Svetry Olymp, které nabízíme na kosile24.cz se vyrábí výhradně z nejkvalitnější vlny Merino, která zajistí pocit tepla i při velmi tenkém a lehkém materiálu. Použitý materiál se před nasazením do výroby opakovaně testuje. Pouze tehdy, pokud vlněné vlákno splňuje všechny přísné parametry firmy März, může být použito pro výrobu pleteniny.

Svetry Olymp také obsahují o 10% - 15% více vlny. Výsledkem je, že svetr lépe plní svou úlohu, aby vás zahřál a přispívá také k menšímu žmolkování. (určité žmolkování je přirozenou reakcí vlny, ale zároveň platí, že čím méně se vlna žmolkuje, tím kvalitnější je.)

Svetry Olymp se vyrábí v Maďarsku v továrně, která patří značce März, která tak má kvalitu produkce přímo pod kontrolou.
Každý jednotlivý svetr se stříhá ručně, což přispívá k tomu, že svetry Olymp na vásperfektně sedí a i po delší době drží svůj tvar.

Nabízíme 2 druhy stříhů svetrů: svetry s kulatým výstřihem a zejména svetry s V-výstřihem. U svetrů s V-výstřihme nabízíme i řadu Level Five tj. vyštíhlený svetr s prodlouženým rukávem..