Košile s krátkým rukávem - doporučení.

Košile s krátkým rukávem mají v letním šatníku své místo. Dokážou udělat horký letní den v auatě nebo kanceláři přece jen snesitelnější.

 

Košile s krátkým rukávem – ideální materiál je bavlna

Má-li být košile s krátkým rukávem vzdušná a prodyšná, měla by být vyrobena ze skutečně kvalitní bavlny. Bavlna je nejvhodnější přírodní materiál, který si u košile s krátkým rukávem můžete zvolit. Košile s příměsí umělých látek jsou většinou méně příjemné na nošení a jsou také méně prodyšné než košile z kvalitního přírodního materiálu.

Košile prodávané na kosile24.cz jsou všechny kvalitní nežehlivé a značkové košile, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny, která zaručuje větší trvanlivost, příjemnější nošení i lepší vzhled košile.

Košile Olymp se vyrábí z egyptské bavlny, která představuje pravděpodobně nejvyšší kvalitu bavlny vůbec.

Košile Eterna mají dokonce kritérium pro kvalitu bavlny ještě přísnější. Šijí se pouze z bavlny nejvyšší kvality. Tj. takové, která má délku vlákna nejméně 35,7 mm. (pouze cca 3% roční sklizně bavlny na světě splní toto kritérium) Bavlněná tkanina pro košile Eterna se vyrábí ve Švýcarsku.

 

Krátká košile v nemačkavé úpravě – lepší vzhled a úspora času

Pokud má košile s krátkým rukávem vydržet celodenní zápřah na horkém vzduchu, je velmi praktické, pokud bude mít nemačkavou úpravou. Taková košile se výrazně méně mačká a i po dlouhém dni bude vypadat dobře. Navíc ji stačí po vyprání pouze pověsit na ramínko a druhý den bude opět připravena do služby. Více o správném praní a sušení košile zde.

  

Kombinace košile s krátkým rukávem se společenským oděvem

Společensky naprosto přijatelná je kombinace košile s krátkým rukávem s kalhotami s dlouhými nohavicemi. Velice populární kombinace je košile s krátkým rukávem s jeansy nebo jinými více či méně casual kalhotami.

Košile s krátkým rukávem se dá nosit také v kombinaci se látkovými / společenskými kalhotami a to i v setu s kravatou.

Naopak společensky spíše nevhodné (byť poměrně hodně rozšířené) je kombinovat košili s krátkým rukávem s oblekem. Košile do obleku by měla mít vždy dlouhý rukáv a to i v létě.

 

Košile s krátkým rukávem si vyberte na kosile24.cz

Kvalitní košile s krátkým rukávem značky Eterna stejně jako košile s krátkým rukávem značky Olymp nabízí kosile24.cz zejména v jarní a letní sezoně. V sezóně podzim / zima je nabídka výrazně užší.

V letní sezoně je nabídka na kosile24.cz široká a všechny košile Olymp a eterna s krátkým rukávem jsou za 1.390 Kč. U košilí Marvelis s krátkým rukávem je cena 950 Kč včetně dopravy.

Máme-li vyzdvihnout košili s krátkým rukávem pro horké letní dny, pak by to byl Olymp Aircon, jehož materiál je nejen mimořádně příjemný, ale také mimořádně lehký a vzdušný.