Venti

 

V tomto článku naleznete informace ke značce Venti. 
Přejděte sem, chcete-li si prohlédnout nabídku pánských košil Venti.

 

Venti je progresivní značka od Casa Moda

Košile Venti patří do německé skupiny Casa Moda. Vyrábí se od roku 2000 výhradně jako silně vyštíhlené (slim fit) a ultra vyštíhlené (body stretch) košile pro moderní a náročné mladé muže.

 

Vysoká kvalita košil Venti

Kvalita výrobků Venti stojí, tak jako u mateřské značky Casa Moda, na třech pilířích: inovativní špičkový materiál, výborné zpracování a elegantní styl. K tomu Venti navíc přidává moderní střih a prvky, které košilí oživí a dodají punc módního zboží.

Venti používá pro výrobu svých košilí pouze vysoce kvalitní bavlněné tkaniny od předních evropských výrobců tkanin z Francie, Rakouska, Německa a dalších evropských států. Významný podíl pro výrobu košilí představuje také tkanina českého výrobce Mileta Hořice.


Důkazem kvality je také fakt, že Venti je (stejně jako mateřská Casa Moda) nositelem certifikátu Eko Tex Standard 100, který zaručuje splnění nejnáročnějších kvalitativních a ekologických kritétií. Zákazník si tak může být jist, že při výrobě košile nebylo použito prostředků negativně ovlivňujících lidské zdraví.

 

Košile Venti se vyrábí také v Evropě

Košile Venti se vyrábí v Evropské unii (největší výrobní závod má firma v Makedonii) a v Asii. Výhodou je nejen kvalitní pracovní síla ale také plná kontrola nad výrobním procesem a výstupní kvalitou výrobků.

 

Styl a design, který se dobře nosí

Košile Venti jsou moderní a stylové košile pro štíhlé mladé muže. Díky svému prvotřídnímu materiálu jsou ale také příjemně měkké a drží trvale tvar. Jsou nežehlivé a nenáročné na údržbu.

Košile Venti si kupují nároční muži, kteří chtějí jít s dobou a chtějí výborně vypadat.

 

Sortiment Venti

a) Venti Modern Fit

 

Košile Venti Modern Fit představují košile ve vyštíhleném střihu. Tyto košile se dříve označovaly jako Venti Slim Fit. (Změna se dotkla jen názvu, rozměry zústaly stejné.)

Střih košil Venti Modern Fit je ve velikostech 43-46 téměř identický s ostatními značkami ve střihu Modern Fit. Ve velikostech 37-40 se blíží spíše silně vyštíhlenému střihu Slim/Body Fit. Ve velikostech 41-42 leží někde mezi. Košile Venti Modern Fit jsou dole jsou vykrojené do písmene U, aby se daly nosit také ven z kalhot. Košile Venti Modern Fit nemají náprsní kapsičku.

V našem obchodě nabízíme košile Venti Modern Fit s dlouhým rukávem (v délce 65 cm), prodlouženým rukávem (v délce 69 cm) a extra prodlouženým rukávem v délce 72 cm.

 

b) Venti Body Fit

Košile Venti Body Fit představuji košile v silně vyštíhleném střihu. Ten znamená nejvíce zúžené košile v naší nabídce silně vyštíhlených Slim/Body Fit košilí. (Užší už jsou pouze ultra vyštíhlené košile Olymp Super Slim.) Jsou určeny pro mladé, moderní muže. Ve spodní části mají tvar písmene U. Dají se proto nosit také volně ven z kalhot. Košile Venti Body Fit nemají náprsní kapsičku.

Košile Venti Body Fit nabízíme v současné době pouze jako košile s dlouhým rukávem (v délce 65 cm).

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies