Pánské košile Venti - specialista na slim fit košile

 

V tomto článku naleznete informace ke značce Venti. 
Přejděte sem, chcete-li si prohlédnout nabídku pánských košil Venti.

 

Venti je progresivní značka od Casa Moda

Košile Venti patří do německé skupiny Casa Moda. Vyrábí se od roku 2000 výhradně jako silně vyštíhlené (slim fit) a ultra vyštíhlené (body stretch) košile pro moderní a náročné mladé muže.

 

Vysoká kvalita košil Venti

Kvalita výrobků Venti stojí, tak jako u mateřské značky Casa Moda, na třech pilířích: inovativní špičkový materiál, výborné zpracování a elegantní styl. K tomu Venti navíc přidává moderní střih a prvky, které košilí oživí a dodají punc módního zboží.

Venti používá pro výrobu svých košilí pouze vysoce kvalitní bavlněné tkaniny od předních evropských výrobců tkanin z Francie, Rakouska, Německa a dalších evropských států. Významný podíl pro výrobu košilí představuje také tkanina českého výrobce Mileta Hořice.


Důkazem kvality je také fakt, že Venti je (stejně jako mateřská Casa Moda) nositelem certifikátu Eko Tex Standard 100, který zaručuje splnění nejnáročnějších kvalitativních a ekologických kritétií. Zákazník si tak může být jist, že při výrobě košile nebylo použito prostředků negativně ovlivňujících lidské zdraví.

 

Košile Venti se vyrábí převážně v Evropě

Košile Venti se vyrábí převážně v Evropské unii. Největší výrobní závod má firma v Makedonii. Výhodou je nejen kvalitní pracovní síla ale také plná kontrola nad výrobním procesem a výstupní kvalitou výrobků. Malá část produkce se vyrábí také ve Vietnamu.

 

Styl a design, který se dobře nosí

Košile Venti jsou moderní a stylové košile pro štíhlé mladé muže. Díky svému prvotřídnímu materiálu jsou ale také příjemně měkké a drží trvale tvar. Jsou nežehlivé a nenáročné na údržbu.

Košile Venti si kupují nároční muži, kteří chtějí jít s dobou a chtějí výborně vypadat.

 

Sortiment Venti

a) Venti Slim Fit

 

Košile Venti Slim Fit představují košile v silně vyštíhleném střihu. Ten je však méně vyštíhlený než např. košile řady Eterna Slim Fit nebo Olymp Level Five a svým střihem se blíží vyštíhleným košilím řady Modern Fit. Budou proto pasovat také mužům, kteří by jinak volili právě střih Modern Fit. Košile Venti Slim Fit jsou dole jsou vykrojené do písmene U, aby se daly nosit také ven z kalhot. Košile Venti Slim Fit nemají náprsní kapsičku.

V našem obchodě nabízíme košile Venti Slim Fit s dlouhým rukávem (v délce 65 cm), prodlouženým rukávem (v délce 69 cm) a extra prodlouženým rukávem v délce 72 cm.

 

b) Venti Body Stretch

Košile Venti Body Stretch představuji košile v ultra vyštíhleném střihu. Ten znamená nejvíce zúžené košile v naší nabídce. Vyrábí se ve strečové úpravě a ve spodní části mají tvar písmene U. Dají se proto nosit také volně ven z kalhot. Košile Venti Body Stretch nemají náprsní kapsičku.

Košile Venti Body Stretch nabízíme v současné době pouze jako košile s dlouhým rukávem (v délce 65 cm).