Eterna

V tomto článku naleznete informace ke značce Eterna.
Přejděte sem, chcete-li si prohlédnout nabídku pánských košil Eterna.

V čem jsou pánské košile Eterna unikátní?

Košile Eterna považujeme za špičku v kategorii značkových nežehlivých košilí. Mají nežehlivou a nemačkavou úpravu. To znamená, že se při nošení téměř nemačkají a po vyprání se nemusí žehlit. I po několika letech používání vypadají stále dobře.

Eterna je značkou, která investuje zpět do produktu, do materiálu, do vývoje. Jako první na světě představila nežehlivé košile, jako první získala certifikát Eko Tex Standard. Jako první také zavedla košile s neprůhlednou úpravou Cover.

Snažíme se o to, abychom svou nabídkou a cenovou politikou přispěli k tomu, aby se značka Eterna dostala k co nejšíršímu okruhu zákazníků.

 

Značka Eterna existuje již 150 let

Košile Eterna mají historii, jakou jim může většina značek pouze závidět a patří k nejstarším oděvním značkám na světě. Značka vznikla v roce 1863, kdy sourozenci Honigsbergové založili ve Vídni továrnu na prádlo.

Od roku 1927 sídlí firma v Pasově v Německu a dnes ročně vyrábí cca 3,5 mil košilí. Eterna je společně s Olympem evropskou jedničkou v nežehlivých bavlněných košilích. Její košile se prodávají nejvíce v Německu, Francii, Anglii, Rakousku, Švýcarsku, Nizozemsku či Skandinávii.

 

Eterna klade důraz na vysokou kvalitu materiálu a zpracování košil

Eterna se od svého vzniku soustředi na dvě věci: prvotřídní materiál a špičkové zpracování. Jako u většiny oděvů, rozhodující vliv na kvalitu košilí Eterna má použitý materiál.

 

Jen asi 3% světové sklizně bavlny splňují požadavky na nejvyšší kvalitu. Bavlna nejvyšší kvality se vyznačuje především tím, že má mimořádně dlouhé vlákno. To musí být dlouhé alespoň 35,7 mm. Bavlně s takto dlouhým vláknem se daří nejlépe v Egyptě a na jihu Spojených států, kde jsou pro její pěstování ideální klimatické podmínky. Toto mimořádně dlouhé vlákno je zvlášťě jemné a má vynikající charakteristiky pro následnou úpravu. Ve srovnání s normální bavlnou se vyznačuje vyšší odolností a trvanlivostí a to přibližně o 40%.

 

Kvalitu košilí Eterna poznáte při prvním nošení. Její speciálně vyvinutá vlákna se působením tělesného tepla narovnávají a košile se tím sama "žehlí", takže v ní vypadáte i po celodenní nošení pořád elegantně. Díky speciální úpravě vlákna košile Eterna navíc mnohem méně absorbují pachy, takže váš večerní pobyt v restauraci téměř nepoznáte.

Eterna je prvním výrobcem textilu na světě, který obdržel certifikát Oko-Tex-Standard 100, který je potvrzením ekologičnosti a nezávadnosti výroby. Vysokou kvalitu ale nejlépe poznáte na sobě při každodenním nošení.

 

Sortiment Eterna

Pánský sortiment Eterna se za posledních 160 let příliš nezměnil. Tvoří jej košile a kravaty.

PÁNSKÉ KOŠILE ETERNA

Výkladní skříní a nejvyšší řadou košilí Eterna je řada Eterna 1863. Ta je vyrobena z bavlny nejvyšší kvality a úrovni zpracování, které je třídou sama o sobě.

Eterna nabízí 3 základní střihové řady košilí, které mají ale to hlavní společné. Všechny jsou vyrobené z vysoce kvalitní bavlny a jsou samozřejmě nežehlivé nebo snadno žehlivé s úpravou proti mačkání látky a absorpci pachů.

 

a) COMFORT FIT (dřívější označení Blackline)

 

COMFORT FIT je nadčasovou klasikou pro každého businessmana. Vyznačuje se pohodlným, rovným střihem a klasickými barvami i vzory. Většina košil v této řadě má náprsní kapsičku.

Košile Eterna Comfort Fit nabízíme s krátkým rukávem, s dlouhým rukávem, s prodlouženým rukávem a také s extra prodlouženým rukávem.

 

b) MODERN FIT (dřívější označení Redline)

 

MODERN FIT má moderní, vyštíhlený slim střih a je vhodná pro muže normální postavy, kteří mají rádi moderní vzhled. Košile má nebo nemá náprsní kapsičku podle konkrétního druhu košile.

Košile Eterna Modern Fit nabízíme s krátkým rukávem, s dlouhým rukávem, s prodlouženým rukávem a s extra prodlouženým rukávem.

 

c) SLIM FIT (dřívější označení Red by Eterna SUPER SLIM)

 

SLIM FIT neboli silně vyštíhlená košile je vhodná pro mladé a štíhlé muže. Je velmi výrazně vyštíhlená tak, aby obepínala tělo co nejtěsněji. Celkový vzhled košile Eterna z řady SLIM FIT doplňují často další prvky, které dotvářejí celkový moderní vzhled. Košile nemá náprsní kapsičku.

Košile Eterna Slim Fit nabízíme jako košile s částečně prodlouženým rukávem (měří 67 cm, tedy o 2 cm více než klasický dlouhý rukáv) a košle s extra prodlouženým rukávem v délce 72 cm.

 

KRAVATY ETERNA

Kravaty Eterna se vyrábí pouze z čistého hedvábí. Použitý materiál nejvyšší kvality a pečlivé ruční zpracování poznáte na první pohled i na omak. Vzory se vyrábí vždy podle aktuálních vzorů košil tak, aby společně střihem, barvou a designem utvořily harmonický celek. Šířka kravat je 8 cm resp. 6 cm, což odpovídá použitému druhu límečků u košil Eterna i současným modním trendům, které favorizují úzké kravaty.

Pro usnadnění výběru nabízíme vždy sety košilí a kravat, které se k sobě hodí a které podtrhnou váš celkový dojem.

V současné době nemáme kravaty Eterna v nabídce.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies