Doprava a platba

DOPRAVA

Veškeré zboží Vám dopravíme VŽDY ZDARMA.

Chceme Vám poskytovat nejlepší možné služby (více o naší filozofii a zárukách zde), abyste dostali vždy takový servis, jaký si představujete. Proto pro přepravu zásilky vybíráme vždy to nejlepší, co je na trhu pro koncového zákazníka k dispozici. Našim cílem je, aby k vám balík dorazil v pořádku, co nejrychleji a abyste nad jeho cestou měli kontrolu.

Můžete si vybrat, jaký způsob doručení vám nejlépe vyhovuje.

 

1. ČESKÁ POŠTA

Výhodou České pošty je, že balík doručí do každé obce. Další výhodou je, že se nemusíte stresovat, aby vás kurýr zastihl na daném místě. Necháte si pouze doručit oznámení do své poštovní schránky a poté si zboží vyzvednete na poště v době, jak vám to vyhovuje.

Pro doručení zboží prostřednictvím české pošty si můžete vybrat tzv. Balík do ruky, Balík na poštu nebo službu Balíkovna.

Balík do ruky Vám doručovatel dodá na zvolenou adresu doručení. Pokud Vás nezastihne, zanechá Vám zprávu a pak uloží na Vaší nejbližší poště.

Balík na poštu je naproti tomu uložen vždy na zvolené poště, pokus o doručení na adresu bydliště neproběhne. 

Poslední možností je služba Balíkovna. Jedná se o výdejní místo na vybraných poštách. Výdej balíku je zrychlený, a proto není potřeba čekat ve froně stejně dlouho jako u jiných přepážek.

Všechny tři způsoby doručení jsou pojištěné, dají se on-line sledovat, kde se zásilka zrovna nachází a hlavně, je u vás do druhého dne od odeslání.

Tento způsob dopravy je pro vás zdarma.

 

2. Kurýrní služba PPL

Výhodou kurýrní služby PPL je to, že vám doručí balík na místo, které si určíte. Tj. takové, kde se přes den zdržujete. Obvykle si necháte balík doručit na adresu pracoviště nebo domů.

Pro doručení využíváme tzv. balík  PPL Soukromá adresa, kdy si můžete nechat poslat balík na jakoukoliv adresu (do práce i domů). Je pojištěný, dá se on-line sledovat, kde se zrovna nachází a hlavně, je u vás nejpozději do druhého dne od odeslání.

Tento způsob dopravy je pro vás zdarma.

 

PLATBA

Pro zaplacení můžete využít jeden ze tří uvedených způsobů:

1. Převodem na účet

Po objednání zboží od nás dostanete potvrzení o objednání s informacemi o účtu, na který je potřeba peníze převést. 

Jakmile je platba od vás připsána na náš účet, okamžitě expedujeme zboží.

Výhodou této platby je, že je zdarma, nevýhodou, že vyžaduje buď aktivní internetové nebo telefonické bankovnictví nebo podání příkazu na pobočce vaší banky.

Tento způsob platby je pro vás zdarma.

 

2. Dobírkou

Za zboží platíte až v okamžiku, kde jej přebíráte na poště nebo od kurýra.

Po objednávce tedy neděláte nic a počkáte, až zboží dorazí za vámi.

Dobírka je nejdražší způsob, jelikož hradíte služby doručovatele.  Výhodou této platby je jistota, že platíte za zboží až v okamžiku jeho doručení. Nevýhodou je její cena.

Tento způsob platby je zpoplatněn částkou 39 Kč u České pošty i u PPL.

Objednáte-li si však minimálně 2 košile, je pro vás dobírka (v případě současného zaslání) také zcela zdarma. V případě objedání triček v ceně nižší než 890 Kč se dobírka neúčtuje od 3 kusů.


3. Platba on-line

Za zboží zaplatíte po dokončení objednávky. Platit můžete buď platební kartou nebo okamžitým převodem peněz z Vašeho účtu.

Výhodou pro Vás je, že za zboží můžete zaplatit bezhotovostně a ihned. Zboží skladem Vám tak můžeme odeslat bez čekání na připsání peněz na náš účet - tedy ihned.

Náklady na platbu on-line hradíme my, pro Vás je tento způsob platby zdarma.

 
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies