Olymp

 

V tomto článku naleznete informace ke značce Olymp.
Přejděte sem, chcete-li si prohlédnout nabídku pánských košil Olymp, kravat Olymp, triček s krátkým rukávem, polo triček Olymp, nebo svetrů z merino vlny Olymp.

 

Kvalitní pánské košile Olymp

Košile Olymp jsou příkladem toho, jak z ničeho postavit úspěšnou módní značku a přitom být věrný svým původním cílům nabízet kvalitní produkty za dobrou cenu.
Značka Olymp je vnímána jako silná, dynamická a marketingově aktivní.
Košile Olymp jsou synonymem pro vysoce kvalitní košile, které jsou nemačkavé a nežehlivé. Zákazníci, kteří jednou košile Olymp vyzkouší, už většinou chtějí jenom je.


Tradice a úspěch košilí Olymp těží z kvalitního materiálu a zpracování

Košile Olymp se vyrábí od roku 1951, kdy byla stejnojmenná značka založena rodinou Beznerů v Bádensko-Würtembersku v Německu.

Košile Olymp jsou v posledním desetiletí nejrychleji rostoucí značkou pánských košil v Evropě a společně s košilemi Eterna jsou nejprodávanější mezi nežehlivými košilemi obecně.
Košile Olymp postavily svůj úspěch na vysoké kvalitě materiálu a zpracování. Olymp nakupuje pro své košile bavlněnou tkaninu, která se vyrábí mj. Německu pouze z bavlny nejvyšší kvality.

 

Olymp získal jako jeden z mála výrobců oděvů na světě certifikát Oko-Tex-Standard 100, který je vyjádřením nejvyšší kvality a ekologičnosti výrobního procesu. Mimořádnou kvalitu ale poznáte hlavně přímo na sobě při každodenním nošení.

Olymp je v kvalitě nekompromisní. Důraz na kvalitu můžete sami posoudit z toho, jakou pozornost věnuje pečlivému a důkladnému ušití košile včetně detailů jako je například několikanásobné jištění při přišití knoflíčku. To, že se důraz na kvalitu vyplácí, je vidět z téměř neexistujících reklamací a neustále rostoucího zájmu zákazníků o tuto značku.

 

Sortiment Olymp

Pánské košile Olymp - čtyři hlavní řady

Nabízíme 4 základní řady košilí Olymp. Všechny mají společný kvalitní materiál i zpracování a jsou samozřejmě nežehlivé (řada Luxor) nebo snadno žehlivé (řada Level Five).

a) OLYMP Luxor Comfort Fit

Košile Olymp Luxor Comfort Fit se vyznačují klasickým, rovným střihem. Jsou vhodné pro muže, kteří mají rádi volnou a pohodlnou košili. Mají na levé straně náprsní kapsičku s vyšitým logem Olymp ve stejné barvě jako je barva košile.

Košile Olymp Luxor Comfort Fit nabízíme s krátkým rukávem, s dlouhým rukávem a s prodlouženým rukávem. Pro muže nižší postavy nabízíme tyto košile také se zkráceným rukávem.

 

b) OLYMP Luxor Modern Fit

Košile Luxor Modern Fit (dříve označovaná jako Luxor Slim line) mají moderní, vyštíhlený slim střih a osloví hlavně mladé muže, kteří mají rádi moderní vzhled. V závislosti na konkrétním provedení a modelu jsou buď s nebo bez náprsní kapsičky.

Košile Olymp Luxor Modern Fit nabízíme s krátkým rukávem, s dlouhým rukávem a s prodlouženým rukávem. Pro muže nižší postavy nabízíme tyto košile také se zkráceným rukávem.

 

c) OLYMP Level Five Body Fit

Košile Olymp Level Five mají silně vyštíhlený (body fit) střih. Bavlněná tkanina většinou obsahuje příměs strečového materiálu XLA (elastolefin), což košili dodává pružnost a vyšší komfort při nošení. Řada Level Five se orientuje na mladé a štíhlé muže.

Košile nemá náprsní kapsičku. Košile Olymp Level Five nabízíme s krátkým rukávem, dlouhým rukávem a s prodlouženým rukávem.

 

d) OLYMP No. 6 Super Slim

Olymp No. 6 Super Slim

Košile Olymp No. 6 mají ultra vyštíhlený střih označovaný jako Super Slim. Jedná se o nejužší košile v celé nabídce pánských košil. Jsou tedy vhodné pro velmi štíhlé muže, pro které jsou i košile v silně vyštíhleném střihu Body Fit příliš široké.

Košile Olymp No. 6 Super Slim nemá náprsní kapsičku. Košile Olymp No. 6 nabízíme s dlouhým rukávem.

 

Kravaty Olymp

Kvalitní a luxusní kravaty Olymp jsou vyrobeny ze 100% vysoce kvalitního hedvábí. Jsou navíc upraveny speciální nano-technologií zabraňující znečištění a tvorbě fleků. Jsou stylově uzpůsobeny košilím Olymp a to jak v barvách a vzorech, tak ve střihu.

V našem sortimentu naleznete klasické kravaty Olymp v šířce 7 cm, zúžené neboli slim kravaty v šířce 6 cm a silně zúžené neboli super slim kravaty v šířce 5 cm.

 

Trička Olymp

Olymp vyrábí také vysoce kvalitní trička. V našem sortimentu naleznete 100% bavlněná trička, která jsou ideální jako trička pod košili nebo pod svetr. Velmi populární jsou tato trička k džínám. Tato spodní trička máme ve výhodných baleních v bílé a černé barvě. Dále nabízíme kvalitní polo trička s límečkem.


Svetry Olymp

Svetry Olymp jsou doplňkem v našem sortimentu Olymp, který tím obohacují o vysoke kvalitní pletené výrobky. V roce 2010 Olymp koupil slavného výrobce pleteného zboží – firmu März z Mnichova. Firma März vyrábí košile od roku 1920 a je synonymem pro špičkové pletené výrobky.

 

Svetry Olymp, které nabízíme na kosile24.cz se vyrábí výhradně z nejkvalitnější vlny Merino, která zajistí pocit tepla i při velmi tenkém a lehkém materiálu. Použitý materiál se před nasazením do výroby opakovaně testuje. Pouze tehdy, pokud vlněné vlákno splňuje všechny přísné parametry, může být použito pro výrobu pleteniny.

 

Svetry Olymp také obsahují o 10% - 15% více vlny. Výsledkem je, že svetr lépe plní svou úlohu, aby vás zahřál a přispívá také k menšímu žmolkování. (Určité žmolkování je přirozenou reakcí vlny, ale zároveň platí, že čím méně se vlna žmolkuje, tím kvalitnější je.)

 

Svetry Olymp se vyrábí v Maďarsku v továrně, která patří značce Olymp, která tak má kvalitu produkce přímo pod kontrolou.
Každý jednotlivý svetr se stříhá ručně, což přispívá k tomu, že svetry Olymp na vás perfektně sedí a i po delší době drží svůj tvar.

Nabízíme 2 druhy stříhů svetrů: svetry s kulatým výstřihem a zejména svetry s V-výstřihem.

Pro muže, kteří nosí košile v silně vyštíhleném střihu Level Five, vyrábí Olymp také merino svetry řady Level Five. Tyto svetry jsou užší a o něco delší, takže pasují i mužům nadprůměrný výšky. Merino svetry Level Five máme v nabídce s kulatým výstřihem i s V-výstřihem.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies