Naše záruky

Jací chceme být a co pro vás můžeme udělat?

Košile Eterna, Olymp, Casa Moda, Venti i Marvelis považujeme za to nejlepší, co si můžete v kategorii nežehlivých košilí koupit.

Stejně tak chceme, aby i náš e-shop byl nejlepším ve své kategorii a nabízel vám služby, jaké si představujete. 

 

Tady jsou naše záruky pro vás:

  • Mimořádné košile za mimořádné ceny.

Jsme přesvědčeni, že košile Eterna, Olymp, Casa Moda, Venti i Marvelis jsou natolik kvalitní, že stačí si je vyzkoušet, abyste si tyto značky oblíbili. Sami jsme dlouhodobými příznivci a obdivovateli těchto značek. Proto chceme pánské košile těchto značek nabízet za ceny, které umožní jejich další rozšíření v České republice. 

  • Doprava zdarma. Nechceme, abyste platili nic navíc.

Chceme, aby naše ceny byly konečné. Proto k nim neúčtujeme žádné další poplatky ani poštovné. To je vždy zdarma bez ohledu na zvolenou platební metodu nebo způsob doručení. 

  • Můžete se splést. Náhradní výběr Vám pošleme opět zdarma.

Pokud jste se spletli ve střihu, velikosti, nebo se Vám zakoupené zboží jednoduše nelíbí, nic se neděje. Vyberte si znovu takové, které Vám budou lépe vyhovovat a my Vám je zašleme opět zdarma.  

  • Zboží můžete vrátit do 30 dní bez udání důvodu.

Uvědomujeme si, že výběr na internetu s sebou nese nevýhody spojené s nemožností si zbožípřed zakoupením vyzkoušet. Nelíbí-li se vám vybraný výrobek, nebo si nákup jednoduše rozmyslíte, můžete nám zboží vrátit bez udání důvodu do 30-ti dní. Vrátíme vám plnou cenu. Na oplátku požadujeme, abyste nám zboží vrátili v perfektním a nepoškozeném stavu. 

  • Chceme, abyste byli spokojeni. Poradíme vám a uděláme pro vás maximum.

 Jsme specialisti na pánské košile. Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se košil, jejich velikostí, střihu či materiálu, obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem. Našim cílem je, abyste byli spokojeni. 

  • Chceme být prospěšní. 15 Kč z každého zboží dáváme na dobročinné účely.

Chceme, aby byl náš e-shop také prospěšný. Proto věnujeme 15 Kč z každého prodaného zboží na dobročinné účely. Objevili jsme mladou a výjimečnou dobročinnou organizaci Dobrý anděl. (Náš profil Dobrého anděle je zde.)

 

Zcela průhledným a bezplatným způsobem finančně podporuje rodiny, kde některý ze členů (obvykle děti) trpí rakovinou. 

Finanční prostředky rodinám, které jsou ve finanční tísni jsou pravidelné a pomáhají rodinám překlenout zvýšené výdaje a snížené příjmy (plynoucí obvykle ze situace, kdy jeden z rodičů musí přestat pracovat, aby mohl být celodenně s nemocným dítětem).

Obdivujeme úsilí zakladatelů, kteří postavili tento výjimečný projekt na nohy a rodinám (mnohdy osobně) pomáhají.

Košile24.cz prodávají kvalitní košile, které si kupují úspěšní lidé. Náš příspěvek z každé prodané košile nebo svetru bereme jako malou pomoc lidem, kteří měli v životě méně štěstí, ale s nemocí srdnatě bojují. Chcete-li se dozvědět o Dobrém andělovi více, navštivte jeho stránky www.dobryandel.cz.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies