Marvelis

V tomto článku naleznete informace ke značce Marvelis. 
Přejděte sem, chcete-li si prohlédnout nabídku pánských košil Marvelis

 

Košile Marvelis jsou dceřinou značkou koncernu Olymp, který vyrábí stejnojmenné košile od roku 1951.
Košile Marvelis se vyrábí od roku 1995 a v současnosti patří košile Marvelis ve své kategorii mezi nejprodávanější košile v Německu.

Košile Marvelis jsou zárukou kvality

Marvelis vyrábí košile výhradně z kvalitní 100% bavlny, kterou dále upravuje tak, aby bavlna dosáhla vysokých užitných vlastností zejména nemačkavosti, nežehlivosti, dobré prodyšnosti a aby byla příjemná na nošení.

Marvelis má jako jedna z velmi mála módních značek certifikát EKO TEX STANDART 1000, který mají jinak především značky z dražšího cenového segmentu (např. Eterna nebo Olymp). Tento certifikát zaručuje použití ekologického postupu při výrobě bavlněné tkaniny i košile. Výsledkem je tak košile, u které si můžete být jisti, že neobsahuje žádné škodlivé látky a při její výrobě se nezatěžuje životní prostředí.

Košile Marvelis se vyznačují moderním střihem a formou a kvalitním ušitím. Marvelis vyrábí jak společenské košile, tak košile pro volný čas, které poznáte podle moderního střihu i modních prvků.

 

Košile Marvelis bodují poměrem ceny a kvality

Oproti sesterským košilím Olymp je Marvelis cenově výhodnější. Rozdíl v ceně je dán především využitím surovin, materiálu a lidské práce v nákladově levnějších zemích.
Rostoucí popularita košilí Marvelis souvisí především s tím, že se příjemně a dobře nosí a i po náročném dni vypadají svěže. A to vše za velmi příznivou cenu.

Výhodnou cenu nabízí košile24.cz i v České republice. Košile Marvelis s dlouhým rukávem prodáváme již za 1.090 Kč včetně dopravy zdarma.

 

Rozhodujete-li se o správném střihu nebo velikosti, podívejte se na tutu tabulku velikostí.

 

Sortiment košil Marvelis

Košile Marvelis si na kosile24.cz můžete vybrat s krátkým rukávemdlouhým rukávem i s prodlouženým rukávem.

Podle střihu si pak v každé kategorii můžete zvolit klasický rovný střih, vyštíhlený slim střih nebo silně vyštíhlený body fit střih košile. Střihům odpovídají tři základní řady.

 

a) MARVELIS COMFORT FIT

 

Řada Marvelis Comfort Fit znamená košile v klasickém rovném střihu. Košile je vhodná pro muže, kteří preferují volnější, pohodlný střih nebo mají robustnější postavu. Košile má náprsní kapsičku. 

Košile Marvelis Comfort Fit nabízíme s krátkým rukávem, s dlouhým rukávem a s prodlouženým rukávem.

 

b) MARVELIS MODERN FIT (dříve nazývaná SLIM FIT)

Řada Modern Fit je zaměřená na muže, kteří mají rádi užší střih košile, která je zúžená od ramen k bokům. Košile má náprsní kapsičku s logem. 

Košile Marvelis Modern Fit nabízíme s krátkým rukávem, s dlouhým rukávem a s prodlouženým rukávem.

 

c) MARVELIS BODY FIT

Řada Body Fit se orientuje na mladé moderní muže, kteří mají rádi silně vyštíhlený (body fit) střih košile, která je zúžená od ramen k bokům a její spodní část je vykrojená do půlkruhu. Košile nemá náprsní kapsičku. Tato řada zároveň nabízí košile s nejmodernějšími designovými prvky.

Košile Marvelis Body Fit nabízíme jako košile s krátkým rukávem, jako košile s dlouhým rukávem a košile s prodlouženým rukávem.

 

d) MARVELIS CASUAL

Řada Marvelis Casual nabízí košile pro volný čas. Střihově patří mezi řadu Comfort Fit a Modern Fit. Její spodní část je ve tvaru půlkruhu a dá se proto nosit volně z kalhot. Mají mnoho moderních designových prvků. Tyto košile Marvelis nabízíme jako doplněk v našem sortimentu za velmi výhodé ceny.

Košile Marvelis Casual nabízíme v kategorii volnočasových košil s krátkým rukávemsportovních (casual) košil s dlouhým rukávem

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies