Nejoblíbenější bílé košile

Na košile24.cz prodáváme více než 250 druhů bílých košil. Ty se liší značkou, střihem, délkou, použitým materiálem, designem a dalšími užitečnými vlastnostmi jako je nežehlivost, neprůhlednost atd.

Každoročně prodáme několik tisíc bílých košil a proto už můžeme zhodnotit, jaké bílé košile mají zákazníci nejvíce v oblibě.

 

Neprůhledná bílá košile – největší současný hit

 Na obrázku je muž s tetováním v neprůhledné košili Eterna Cover

Opravdickým trhákem je v letošním roce neprůhledná bílá košile. S těmi začala nejdříve Eterna ve své řadě Eterna Cover. Později se přidal s neprůhlednými košilemi i Olymp, takže současná nabídka neprůhledných bílých košil je poměrně velká a zahrnuje všechny střihy a délky rukávu.

 

Bílá gala košile s dvojitou manžetou a skrytou légou

Na obrázku je bílá gala (slavnostní) košile s dvojitou manžetou a skrytou légou

Toto je pravděpodobně nejprodávanější slavnostní bílá košile. Velmi oblíbená je jako svatební košile nebo gala košile ke zvlášť důležitým událostem nebo prestižním návštěvám kulturních či společenských akcí, které vyžadují vysoce formální oděv.

 

Luxusní bílé košile

Pro nejnáročnější zákazníky nabízíme bílé košile ze skutečně vybraného materiálu, který vyniká svou ušlechtilostí, vynikajícím zpracováním a elegancí. Luxusní charakter košile poznáte na první pohled.

Příkladem luxusních bílých košil mohou být bílé košile z řady Eterna 1863.

Všechny luxusní bílé košile pak naleznete zde.

 

Nejlevnější bílá košile

Naopak kvalitní košile s nejlepší cenou je v naší nabídce značka Marvelis. Tu si můžete objednat ve všech střizích i délkách rukávů.

Zde jsou bílé košile Marvelis s krátkým rukávem.

Zde jsou nejlevnější bílé košile Marvelis s dlouhým rukávem.

Zde jsou bílé košile Marvelis s prodlouženým rukávem pro vysoké muže.

 

Bílá Slim Fit (Body Fit) košile

Na obrázu je bílá slim košile Eterna pro štíhlé muže

Mladí muži, jejichž postava je štíhlá, volí nejčastěji vypasovanou košili. U nás ji nazýváme košile v silně vyštíhleném střihu. Zákazníci jim nějčastěji říkají slim nebo slim fit košile. Tyto košile jsou nejen zúžené, zejména, kolem pasu ale jsou také dole vykrojené do písmene U. Ty neformální se proto často nosí ven z kalhot.

Mezi nejprodávanější vypasované košile patří bílá košile Olymp Level Five.

V katergorii bílých košil do Kč 1000,- bodují bílé košile Marvelis Body Fit a bílé košile s rozdělovacím stehem.

 

Bílá business casual košile

Bílou košili lze v případě méně formálních přiležitostí oživit designovými prvky jako jsou vnitřní límec, vnitřní manžeta nebo vnitřní léga. Košile tím získá moderní šmrnc a mladistvý akcent. Tyto košile se nosí bez kravaty s rozepnutým límcem, aby vynikly barevné prvky.

Tady jsou příklady bílých business casual košil.

 

Bílé nežehlivé košile

Náš ehsop se na nežehlivé košile přímo specializuje. Proto je nabídka bílých nežehlivých košil velmi široká. Jejich oblíbenost vychází z toho, že výrazně usnadňují péči o košili a zároveň všechny košile mají certifikát EKO TEX STANDARD, který je zárukou ekologičnosti a nezávadnosti výrobního procesu.

Kromě nežehlivých nabízíme také snadno žehlivé (easy care) bílé košile, které vyžadují po vyprání přežehlení, ale toto jde velmi snadno.

Zde si můžete přecíst více o nežehlivých košilích a různých typech nežehlivosti.

 

Bílá košile pro vysoké muže

Vysocí muži s výškou cca 188 cm a více obvykle potřebují prodlouženou délku rukávu. I pro ně máme mnoho bílých košil k výběru.

Prohlédněte si bílé košile s prodlouženým rukávem.

 

Bílé košile s krátkým rukávem

V České republice jsou velmi populární bílé košile s krátkým rukávem. Jejich doménou je zejméně teplé jaro a léto. Někteří muži je však preferují před dlouhým rukávem celoročně. Největší nabídka bílých košil s krátkým rukávem je od března do června. Ve zbytku roku je jejich nabídka omezená.

Prohlédněte si bílé košile s krátkým rukávem v naší nabídce.

 

A na závěr něco speciálního: bílá košile, která odpuzuje fleky

V roce 2020 představila Eterna další novinku, košili Eterna Lotus Shirt, která brání tvorbě fleků. Látka košile je upravena speciální nano-technologií. Nečistota tak nevnikne dovnitř látky. Skvrnu např. od jídla pak stačí opláchnout lokálně vodou a košile je opět čistá.

Zde je příklad bílé košile, která odpuzuje fleky ve vyštíhleném střihu Modern Fit a zde v silně vyštíhleném střihu Eterna Lotus Slim Fit.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies