Nejoblíbenější černé košile

Na košile24.cz nabízíme více než 70 druhů černých košil. Ty se liší vzájemně liší značkou, délkou rukávu, střihem, použitým materiálem, designem a dalšími vlastnostmi s přidanou hodnotou jako je nežehlivost, neprůhlednost atd. K tomu můžeme přičíst dalších téměř 100 košil v šedé a antracitové barvě.
S černými pánskými košilemi máme velké zkušenosti, každoročně jich prodáme přibližně tisíc. V tomto článku se proto pokusíme zhodnotit, jaké černé košile zákazníci nejvíce preferují.

 

Jednobarevné černé košile

Na obrázku je muže oblečený do černé pánské košile Eterna

Konzervativní muži, kteří mají rádi černou barvu, preferují černé košile bez jinobarevných prvků. To znamená, že košile je jednobarevná včetně černých knoflíčků. Tyto košile se nosí k samostatným kalhotám, někdy i k obleku a jako alternativní oděv často také na smuteční události jako je pohřeb.
Černé košile nabízíme ve všech střizích i délkách rukávu.

Zde jsou příklady oblíbených černých košil:

a) tradiční černé košile Eterna v rovném střihu Comfort Fit a černé košile ve vyštíhleném střihu Modern Fit

b) tradiční černé košile Olymp v rovném střihu Comfort Fit a černé košile ve vyštíhleném střihu Modern Fit

 

Černé business casual košile s moderními prvky

Na obrázku je černá business caual košile s moderním vnitřním límcem

Populární jsou černé košile, které mají jinobarevné prvky, zejména vnitřní límec, vnitřní manžety a légu. Tento design se často objevuje i u šedých a antracitových košilí. Jejich použití je méně formální a preferují je muži, kteří mají rádi černou barvu a zároveň ocení oživující designové prvky.

Zde si můžete prohlédnout černé casual košile s moderními prvky.

 

Černé slim fit (body fit) košile

Na obrázku je muž v černé slim fit košili

Zejména mladí muži mají rádi vypasované košile, které těsně obepínají tělo a zdůrazňují atletickou postavu. Tyto košile jsou zúžené zejména kolem pasu. Jejich spodní část je vykrojená do písmene U, a proto se dají nosit i ven z kalhot.

Zde si můžete prohlédnout černé slim fit (body fit) košile.

 

Nejlevnější černé košile

Zástupcem kvalitní košile s nejlepší cenou jsou na kosile24.cz košile Marvelis. Černé košile Marvelis si můžete vybrat ve všech střizích od Kč 950,-.

Zde jsou nejlevnější černé košile s dlouhým rukávem.

Zde jsou černé košile s krátkým rukávem.

Zde jsou černé košile s prodlouženým rukávem pro vysoké muže.

 

Černé košile pro vysoké muže

Vysocí muži, kteří měří cca 188 cm a více nejčastěji potřebují košili s prodlouženým rukávem. Délka rukávu je o 3-5 cm delší (závisí na značce) než u standardní délky rukávu.

Pro muže s výškou kolem 200 cm a více jsou pak připraveny košile s extra prodlouženým rukávem.
Zde si můžete prohlédnout černé košile s prodlouženým rukávem (pro muže nad cca 188 cm) a černé košile s extra prodlouženým rukávem (pro muže nad cca 198 cm)

 

Nežehlivé černé košile

Na nežehlivé košile, které jsou zároveň zárukou ekologičnosti a zdravotní nezávadnosti (drží certifikát EKO TEX STANDARD) jsme specialisti. Proto v naší nabídce najdete celou řadu nežehlivých (non iron) černých košil. Další velkou nabídku černých košile ve snadno žehlivé (easy care) úpravě. Tato snadno žehlivá úprava se objevuje především u košil v silně vyštíhleném střihu.

Prohlédněte si nežehlivé černé košile.

Prohlédněte si snadno žehlivé (easy care) černé košile.

 

Černé neprůhledné košile

Na obrázku je muž v černé neprůhledné košili Eterna Cover Modern Fit

Přestože neprůhledné košile jsou populární především u světlých barev, zejména u bílých košil, kde se staly skutečným letošním hitem, mají své zastánce i u černých košil. Materiál s jemnou diagonální strukturou je dále upraven tak, aby byl skutečně neprůhledný. Košile tak skryje místa na těle která by měla zůstat schovaná.

Zde je černá košile Eterna Cover v rovném střihu Comfort Fit.

Zde je černá košile Eterna Cover ve vyštíhleném střihu Modern Fit.

 

Máte jakýkoliv dotaz k černým košilím?

Pokud máte k našim černým košilím jakýkoliv dotaz, nebo si přejete s výběrem té správné poradit, zavolejte nám, rádi Vám pomůžeme.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies